אפסייט סינמה - הדמיות, תלת מימד והפקת סרטוני אנימציה

הדמיות חוץ

אחת מפעילויות הדגל של אפסייט סינמה היא ביצוע הדמיות חוץ אדריכליות לכל סביבה קיימת.

אפסייט סינמה ביצעה מגוון רחב של פרוייקטי הדמיות הדמיות חוץ לגורדי שחקים, וילות ובנייני מגורים, הן עבור קבלני בניין ויזמים של פרוייקטים חדשים והן לנישת התמ"א 38 עבור העיריות למתן רישוי ושיווק לדיירים הנוכחיים.

באפסייט סינמה נבצע עבורכם הדמיות חוץ פוטו-ריאליסטיות ע"פי הסצנה המתאימה ביותר עבורכם, שקיעה / אור יום / לילה וכו'. אנו עובדים עם מיטב האדריכלים במבינים לליבם של היזמים כבר בשלב התכנון והייזום. המידול התלת מימדי המרשים שתקבלו מאיתנו, ייתן הן לאדריכל אשר מבצע את התכנון הדו מימדי והן עבור הגופים המלווים את הפרוייקט את התוצאה הרצויה. הדבר יעזור לכם רבות, הן כיזמים והן כמתכנני פנים וחוץ ככלי מכירה רב עוצמה מול הלקוח הסופי, הבנקים העיריות וגופי הרישוי השונים. ההדמיה הפוטו ריאליסטית נותנת גוון אמיתי לחלוטין של המבנה ומשפקת את המציאות בכל מזג אוויר נתון אותו תבחרו. ניתן להגיע לרמת פרטים (דיטיילינג) מאד גבוהה ובכך לחסוך זמן רב על תיאום ציפיות לקוי מול הקבלן, השיפוציניק או המעצב.

במקרה של הדמיות חוץ - אין משחקים. מדובר בעסק למקצוענים בלבד. תכנון לקוי או הדמיה חובבנית תוביל לקטספסטרופה של ממש מול הלקוח הסופי ומול הגופים השונים. הדמיה איכותית מאידך, תיתן רוח גבית אדירה לפרוייקט ותעזור לכם רבות במכירת הפרוייקט ובמנגנון קבלת ההחלטות. בעזרת הדמיית חוץ ניתן איפוא גם לשפר רבות מצב בניין רעוע לפני שיפוץ ולהראות את את הבניין לאחר השיפוץ באופן בוהק, כזה שייתן ללקוח הקצה את האור בקצה המנהרה ויאיר את עיניו עת ביצוע הרכישה.

כאמור, אפסייט סנימה היא המומחית ביצירת הדמיות חוץ אדריכליות בתלת מימד (3D) עבור כל המגזרים העסקיים הקיימים. יזמים, קבלנים, משפצים, אדריכלים, מעצבי פנים ואפילו לקוחות פרטיים.

פתרונות ההדמיה המלאים שלנו כוללים; עיצוב חללי חוץ לפי כל מפרט, תוך שילוב שלל האלמנטים העיצוביים כדי לשקף אטמוספירה אמיתית ומעוצבת למשעי. צרו איתנו קשר.